Sunny Portal

PORTAL DO MONITOROWANIA INSTALACJI PV

SKUTECZNY I PROSTY SYSTEM MONITORINGU

Dzięki aplikacji Sunny Portal zarówno instalatorzy jak i uzytkownicy mają bezpośredni dostęp do swoich instalacji PV. Pozwala to na szybki podgląd i analize kluczowych danych. Wizualizacja własnej produkcji zapewnia nam jasne i szybkie porównanie. Pozwala to na szybką diagnoze ewentualnych problemów.

Sunny Portal jest największym tego typu portalem do monitorowania instalacji PV *ponad 220.000 zarejestrowanych instalacji na całym świecie i ponad 14 GW mocy PV monitorowane w ponad 160 krajach.

* "Globalny Monitoring PV: Technologie, Rynków i czołowych graczy, 2014-2018" Studium porównawcze GTM Research.

https://www.sunnyportal.com

 

 

WSZYSTKO NA JEDNEJ PLATFORMIE

Sunny Portal wyświetla wygodnie wszystkie ważne dane pod jednym adresem:

  • Dane prezentowane na żywo dotyczące statusu instalacji
  • Informacja o aktualnym przepływie energii (energia pobrana z sieci, ładowanie baterii)
  • Monitoring komunikacji falownika z portalem
  • Monitorowanie wydajności falownika
  • Informacje pogodowe w miejscu instalacji

 

WIZUALIZACJA UZYSKÓW

Sunny Portal wizualizuje nam wyspecjalizowany widok produkcji energii z uwzględnieniem każdej z instalacji. Wido możemy wybrac jako tabelę danych lub w postaci wykresów - Sunny Portal oferuje nam idealne możliwości jeśli chodzi o analizę danych.

 

 

ZAWSZE NA BIERZĄCO

Mobilne aplikację na telefon (Android + iOS) umożliwiają podgląd na żywo i kontrolę nad naszą instalacją w każdym zakątku świata.

Dodatkowo system raportowania poprzez e-mail`a niezawodnie zapewnia nam uzyski z prodkucji energii. Okresowo (codziennie lub co miesiąc) użytkownik będzie automatycznie otrzymywać informacje na temat produkcji i konsumpcji w instalacji. Dodatkowo możemy uruchomic wysyłanie zdarzeń, takich jak informacje o statusie falownika.